




Светодиодный аптечный крест двусторонний LED-ART-900-2
Чим яскравіше та барвистіше виготовлене зовнішнє оформлення аптеки, тим більша ймовірність, що клієнт вибере саме цю аптеку, оскільки конкуренція на цьому ринку зростає щодня.
Первинну роль у залученні клієнтів відіграють вивіски зі світлодіодними динамічними ефектами.
Наше підприємство виробляє світлодіодні вивіски та хрести для аптек будь-якого кольору та розміру.
На власному виробництві ми виготовляємо та програмуємо контролери для динамічних ефектів, тому виготовлені нами світлодіодні вивіски та хрести відрізняються від іншої подібної продукції різноманітністю ефектів і можливістю індивідуального підходу до кожного клієнта. Зовнішнє оформлення Вашої аптеки не буде схоже ні на чиє інше!
На вивісці або аптечному хресті, також, додатково можуть бути розташовані табло годинник, термометр, назва, логотип, будь-які написи або табло-біжучій рядок.
Ціна на світлодіодні вивіски та аптечні хрести залежить від їх розмірів, кількості використовуваних світлодіодів і необхідних функцій.
Ми виготовляємо наші вироби із застосуванням супер'яскравих світлодіодів і високоякісних комплектуючих.
Наші аптечні хрести добре видно навіть у сонячний літній день, а термін їхньої експлуатації набагато вищий, ніж в аналогів.
Наше підприємство виробляє:
- Світлодіодні табло для стел АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронний цифровий годинник
- Світлодіодні табло-бігуюча строчка
- Світлодіодні таблички та покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 0.03 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Применение | Для наружного использования |
| Вид | Электронное табло |
| Цвет свечения | Зеленый |
| Тип вывода информации | Монохромный |
| Размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 90 мм |
- Цена: 15 075 ₴





