




Світлодіодне табло біжучий рядок LED-ART-160х960х80 мм, led табло вивіска
LED панель LDB 16 х 96 -USB
Характеристики LDB 16 х 96 ― USB/Ethernet;
- Розміри 160 мм х 960 мм х 80 мм;
- Колір світіння – білий;
- Висота символів дорівнює розміру самого рядка (max = 160мм, min = 70мм);
- Напруга живлення 220В;
- споживана потужність: номінал – 40 Вт, пікова – 80 Вт;
- Виконання IP-64, (вологозахищені, для зовнішнього використання);
- русифіковане програмне забезпечення, 512 ефектів;
- можливість виведення зображень і анімації;
- підтримка Word шрифтів;
- програмована яскравість по часу доби;
- вбудовані функції часу дати і температури навколишнього повітря;
- таймер включення/виключення;
- зміна інформації через USB – порт (флешка) або по кабелю з комп'ютера;
- Яскравість світіння, більше 3000 mcd;
- кут огляду по горизонталі 120 градусів;
- LED конфігурація: 1R;
- LED модуль: DIP346;
- Тип відображення: 1/4 Scan;
- Роздільна здатність: 16х96 пікселів, 1536 світлодіодів;
- Відстань між точками: 10мм;
- Країна виробник комплектуючих: Тайвань ― Корея ― Китай ― Туреччина -Україна (збірка).
Термін виготовлення: до 14 робочих днів.
Термін експлуатації світлодіодних табло становить 10 років.
Термін безкоштовного гарантійного обслуговування – 1 рік.
Виготовлення світлодіодних табло біжучий рядок будь-якого кольору, виду і розміру під замовлення.
Чекаємо Ваших замовлень!
Наше підприємство виготовляє:
- Світлодіодні світильники Led-ART
- Світлодіодні табло стел для АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести для аптек
- Електронні світлодіодні цифрові годинник
- Світлодіодні табло біжучий рядок
- Світлодіодні таблички і покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.03 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Синій |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 2 |
| Роздільна здатність по горизонталі | 96 пікс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 16 пікс. |
| Висота знака | 160 мм |
- Ціна: 11 250 ₴


