



Світлодіодне табло обмін валют двостороннє 1000х800 мм LED-ART-1000х800-2
Світлодіодні табло «обмін валют»
Світлодіодні табло для пунктів обміну валют можуть бути односторонніми та двосторонніми залежно від замовлення. За узгодженням із замовником на кожній стороні може зображатися обмінний курс від однієї до восьми валют (два чотирирозрядні або п'ятиразрядні табло на кожен різновид валют, розташовані в одному рядку). Отже, на кожній стороні валютного табло розміщене від 2 до 16 чотирирозрядних або п'ятирозрядних табло — по два в кожному рядку.
Як елемент індикації використовуються готові семисегментні цифрові індикатори червоного, жовтого або зеленого кольору світіння або індикатори з одинарних світлодіодів стилізовані під семисегментні індикатори. За узгодженням із замовником висота індикаторів (цифр) може бути від 20 мм і більше.
Табло може виготовлятися для експлуатації як усередині приміщення, так і для експлуатації поза приміщенням.
Набір інформації на табло здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування або за допомогою спеціальної комп'ютерної програми, встановленої на комп'ютері оператора. Для керування з комп'ютера необхідне кабельне під'єднання табло до комп'ютера (за інтерфейсом RS-485 через USB-порт комп'ютера оператора — використовується виготовлений виробником табло міст USB-RS485 або до LAN-роз'єму комп'ютера за Ethernet coдинії). За наявності локальної комп'ютерної мережі також можливе під'єднання табло в будь-якій доступній точці мережі, до якої під'єднаний комп'ютер оператора.
Живлення табло здійснюється від однофазної мережі змінного струму напругою 220 В. Споживана одним рядком односторонній табло потужність коливається від 5 до 10 Вт залежно від розміру та кольору світіння цифр.
Для отримання сумарної споживаної табло потужності необхідно цю величину множити на кількість валют, що відбиваються і на кількість сторін.
Ми виробляємо наші вироби та застосуванням супер'яскравих світлодіодів і високоякісних комплектуючих.
Наші табло добре видно навіть у сонячний літній день, а термін їхньої експлуатації набагато вищий, ніж в аналогів.
Наше підприємство виробляє:
- Світлодіодні табло для стел АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронний цифровий годинник
- Світлодіодні табло-бігуюча строчка
- Світлодіодні таблички та покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 25 кг |
| Товщина | 80 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 5 |
- Ціна: 67 275 ₴
