




Світлодіодне табло для АЗС LED-ART-Stela-250-19+, цінової модуль для АЗС
Виготовлення світлодіодного табло будь-якого кольору, виду і розміру під замовлення
Стела АЗС може містити до восьми інформаційних світлодіодних табло з кожної з двох (або більше) сторін стели. Кожне інформаційне табло стели АЗС містить чотири цифри. Розмір цифр, їх колір і дизайн може бути будь-яким і узгоджується із замовником.
Додатково, зліва від табло, може встановлюватися світлодіодна панель відображення виду палива, що підключається до основного табло. Дизайн бічних панелей і кольору світлодіодів, що використовуються, може бути будь-яким і узгоджується із замовником. Також може бути реалізовано зміну виду палива.
В табло і бічних панелях застосовуються надяскраві світлодіоди фірми Cree з кутом огляду 120 градусів.
Управління табло стели здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування на відстані до 7 метрів від стели і (або) з комп'ютера по мережі Ethernet.
Наше підприємство виготовляє:
- Светодиодные светильники Led-ART
- Светодиодные табло для стел АЗС
- Светодиодные спортивные табло
- Светодиодные кресты
- Электронные цифровые часы
- Светодиодные табло бегущая строка
- Светодиодные таблички и указатели
- Светодиодная подсветка
- Светодиодные специальные табло
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.03 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Висота знака | 250 мм |
- Ціна: 10 530 ₴





