



Світлодіодні електронні цифрові годинник-термометр LED-ART-Clock-380х140-100, led годинник-термометр
Виготовлення світлодіодних електронних годинників будь-якого кольору, виду і розміру під замовлення
Табло годин ― чотири цифри з готових семисегментних індикаторів або овальних надяскравих світлодіодів білого, червоного, бурштинового, зеленого або синього кольору.
Табло нормально зчитується навіть при прямому сонячному засвіченні влітку;
За ступенем захисту оболонки годиники відповідають не гірше IP64 (Повний захист від пилу і від бризок води з будь-яких напрямків)
Застосована нова мікросхема годин реального часу (RTC – Real Time Clock) підвищеної точності. Точність годиників – не гірше ± 2 хвилин за рік;
Живлення годинників здійснюється від однофазної мережі змінного струму 220В 50 Гц;
Споживана годинниками потужність від мережі живлення не більше 30 Вт.
Годинник має два режими відображення:
– відображення, по черзі, заданої інформації (часу, дати, температури повітря);
– відображення тільки часу;
При зміні інформації на табло годинника спочатку плавно гасне поточна інформація, а потім плавно з'являється наступна. Період відображення дати в чотири рази менше періоду відображення часу;
Передбачений ручний вибір режиму роботи годиників за допомогою зовнішніх перемикачів (із-за нестабільності законодавчої бази України):
- автоматичний перехід “літній час/зимовий час";
- GMT + 2 години весь час;
- GMT + 3 години весь час;
Керувння годинниками за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування або кнопками на корпусі годинника. Також можливе керування з комп'ютера по мережі Ethernet.
Є вбудоване джерело резервного живлення (літієва батарея) для збереження установок годинника та збереження ходу годинника при відключеннях основного живлення. Термін роботи резервного джерела живлення щонайменше 10 років;
Можливе постачання годинників обладнаних модулем GPS (приймачем сигналів супутників глобальної системи позиціонування). У такому випадку точність годинника визначається атомним годинником встановленим на супутниках GPS і такий годинник не потребує корекції та керування в процесі експлуатації.
Встановлення модуля GPS можливе лише якщо в місці встановлення годинника є чисте небо або є можливість встановлення антени GPS у такому місці та в безпосередній близькості від годинника (довжина кабелю антени – 5 метрів).
Вартість годинника з керуванням через Ethernet: + $30.
Вартість годинника обладнаного модулем GPS: +$100.
Можливе виготовлення годинника з підключенням додаткових датчиків (наприклад, вологості, швидкості вітру, радіації).
Наше підприємство виготовляє:
- Світлодіодні світильники Led-ART
- Світлодіодні табло стел для АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронні цифрові годинники
- Світлодіодні табло біжучий рядок
- Світлодіодні таблички і покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Односторонні |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 3 кг |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 100 мм |
- Ціна: 9 360 ₴
