




Світлодіодні електронні вуличні годинники, що імітують стрілочні аналоговий годинник LED-ART-Clock-1150
Виготовлення світлодіодних електронних годинників будь-якого кольору, виду і розміру під замовлення
Основні параметри годин:
- Точність позиціонування секундної стрілки – 1 секунда;
- Точність позиціонування хвилинної стрілки – 1 хвилина;
- Точність позиціонування годинникової стрілки – 12 хвилин (1/5 години);
- Застосована нова мікросхема годин реального часу (RTC – Real Time Clock) підвищеної точності. Точність годинника – не гірше ± 20 секунд за місяць;
- Застосовані надяскраві світлодіоди з кутом огляду по половинній яскравості 120 градусів, які дозволяють нормально сприймати інформацію з циферблата годинника при прямому сонячному засвіченні літнім днем;
- Є можливість зниження яскравості світіння годин у темний час доби для зниження ореолу і сліпучої дії;
- Управління годинами здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування.
Живлення годин здійснюється від однофазної мережі змінного струму 220В 50 Гц. Споживана годинником потужність від мережі живлення не більше 50 Вт. Є вбудоване джерело резервного живлення (літієва батарея) для збереження установок годинника і збереження ходу годиннника при відключенні основного живлення. Термін роботи резервного джерела живлення не менше 10 років.
Можлива поставка годин обладнаних модулем GPS (приймачем сигналів супутників глобальної системи позиціонування). В такому випадку точність годин визначається атомними годинами установленнями на супутниках GPS і такі годинники не потребують корекції і управління в процесі експлуатації.
Установка годинника з модулем GPS можлива тільки якщо в місці встановлення годинника є чисте небо чи є можливість встановлення антени GPS в такому місці і в безпосередній близькості від годинника (довжина кабелю антени — 5 метрів).
Також можливе керування з комп'ютера по мережі Ethernet.
Вартість годинника з керуванням через Ethernet: + $30.
Вартість годинника обладнаного модулем GPS: +$100.
Можливе виготовлення годинника з підключенням додаткових датчиків (наприклад, вологості, швидкості вітру, радіації).
Наше підприємство виготовляє:
- Світлодіодні світильники Led-ART
- Світлодіодні табло стел для АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронні цифрові годинники
- Світлодіодні табло біжучий рядок
- Світлодіодні таблички і покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Повнокольоровий |
| Розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 75 645 ₴





