




Світлодіодний дорожній знак "Пішохідний перехід" №5.35.1/2 (двосторонній) 700х700 з кріпленням
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основною перевагою світлодіодних знаків є хороша помітність незалежно від погодних умов і часу доби. За рахунок використання світлодіодів, знаки відмінно видно в туманну погоду і нічний час.
Світлодіодні дорожні знаки нашого виробництва дозволять попередити водіїв на особливо небезпечних ділянках дороги. На відміну від світлоповертаючих знаків, які водій зможе помітити тільки при попаданні фар, світлодіодні знаки видно з різних кутів зору і на максимальної видимості певної ділянки дороги. Таким чином, водій заздалегідь зможе прийняти заходи безпеки, наближаючись до небезпечного або ремонтній дільниці дороги.
Встановивши світлодіодний дорожній знак - Ви подбаєте про реальне скорочення кількості ДТП!
Наше підприємство виготовляє:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики | |
| Потужність | 10 |
| Кількість світлодіодів | 304 |
| Діапазон робочих температур | від -30 до +50⁰С |
| Розмір | 700х700х45 мм |
| Колір перерізу світлодіодів | червоний, бурштиновий, білий |
| Діапазон напруги живлення | від 180 до 264 В |
| Режим роботи світлодіодів | імпульсний, Т-1сек |
| Тип плівок | світловідбиваюча |
| Кут огляду | 120 ⁰ |
| Режим роботи знака | цілодобово |
| Світлодіоди | найяскравіші CREE |
| Джерело живлення | Mean Well |
| Ступінь захисту | IP64 |
- Ціна: 12 420 ₴




