




Світлодіодний дорожній знак «Об'їзд» №4.8 (односторонній) з окантовкою 700х700
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основною перевагою світлодіодних знаків є хороша помітність незалежно від погодних умов і часу доби. За рахунок використання світлодіодів, знаки відмінно видно в туманну погоду і нічний час.
Світлодіодні дорожні знаки нашого виробництва дадуть змогу попередити водіїв на особливо небезпечних ділянках дороги. На відміну від світлоповертальних знаків, які водій зможе помітити тільки під час потрапляння фар, світлодіодні знаки видно з різних кутів зору і на максимальній видимості певної ділянки дороги. Таким чином, водій завчасно зможе вжити заходів безпеки, наближаючись до небезпечної або ремонтної ділянки дороги.
Встановивши світлодіодний дорожній знак - Ви дбаєте про реальне скорочення кількості ДТП!
Наше предприятие производит:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інформаційно-вказівний знак |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики | |
| Потужність | 2 |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Кількість світлодіодів | 49 |
| Діапазон робочих температур | від -30 до +50⁰С |
| Розмір | 700х700х40 мм |
| Колір перерізу світлодіодів | червоний, бурштиновий, білий |
| Діапазон напруги живлення | від 9 до 15 В |
| Режим роботи світлодіодів | імпульсний, Т-1сек |
| Тип плівок | світловідбиваюча/флюорисцентная |
| Кут огляду | 120 ⁰ |
| Режим роботи знака | цілодобово |
| Світлодіоди | найяскравіші CREE |
| Світловідбиваюча плівка | 5500 |
- Ціна: 7 470 ₴
