




Світлодіодний дорожній знак «Ремонтні роботи» No1.37 (односторонній) 700х700
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основною перевагою світлодіодних знаків є добра помітність незалежно від погодних умов і часу доби. Завдяки використанню світлодіодів, знаки чудово видно в туманну погоду та нічний час.
Світлодіодні дорожні знаки нашого виробництва дадуть змогу попередити водіїв на особливо небезпечних ділянках дороги. На відміну від світловідбивних знаків, які водій зможе помітити тільки у разі потрапляння фар, світлодіодні знаки видно з різних кутів зору та на максимальній видимості певної ділянки дороги. Отже, водій завчасно зможе вжити заходів безпеки, наближаючись до небезпечної або ремонтної ділянки дороги.
Встановивши світлодіодний дорожній знак — Ви подбаєте про реальному скорочення кількості ДТП!
Наше підприємство виробляє:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інформаційно-вказівний знак |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики | |
| Потужність | 3 |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Кількість світлодіодів | 90 |
| Діапазон робочих температур | від -30 до +50⁰С |
| Розмір | 700х700х40 мм |
| Колір перерізу світлодіодів | червоний, бурштиновий, білий |
| Діапазон напруги живлення | від 9 до 15 В |
| Режим роботи світлодіодів | імпульсний, Т-1сек |
| Тип плівок | світловідбиваюча/флюорисцентная |
| Кут огляду | 120 ⁰ |
| Режим роботи знака | цілодобово |
| Світлодіоди | найяскравіші CREE |
| Світловідбиваюча плівка | 5500 |
- Ціна: 5 625 ₴
