




Світлодіодний дорожній знак «Пішохідний перехід» №5.35.1/2 (двосторонній) з окантовкою 700х700 з кріпленням
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основною перевагою світлодіодних знаків є хороша помітність незалежно від погодних умов і часу доби. За рахунок використання світлодіодів, знаки відмінно видно в туманну погоду і нічний час.
Світлодіодні дорожні знаки нашого виробництва дозволять попередити водіїв на особливо небезпечних ділянках дороги. На відміну від світлоповертаючих знаків, які водій зможе помітити тільки при попаданні фар, світлодіодні знаки видно з різних кутів зору і на максимальної видимості певної ділянки дороги. Таким чином, водій заздалегідь зможе прийняти заходи безпеки, наближаючись до небезпечного або ремонтній дільниці дороги.
Встановивши світлодіодний дорожній знак - Ви подбаєте про реальне скорочення кількості ДТП!
Наше підприємство виготовляє:
- Світлодіодні світильники Led-ART
- Світлодіодні табло стел для АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронні цифрові годинники
- Світлодіодні табло біжучий рядок
- Світлодіодні таблички і покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інформаційно-вказівний знак |
| Поверхня | Світловідбиваюча |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 13 680 ₴





