




Світлодіодні електронні цифрові годинник-термометр LED-ART-Clock-950х350-472, led годинник-термометр
Виготовлення світлодіодних електронних годинників будь-якого кольору, виду і розміру під замовлення
Табло годин ― чотири цифри з готових семисегментних індикаторів або овальних надяскравих світлодіодів білого, червоного, бурштинового, зеленого або синього кольору.
Табло нормально зчитується навіть при прямому сонячному засвіченні влітку;
За ступенем захисту оболонки годиники відповідають не гірше IP64 (Повний захист від пилу і від бризок води з будь-яких напрямків)
Застосована нова мікросхема годин реального часу (RTC – Real Time Clock) підвищеної точності. Точність годиників – не гірше ± 2 хвилин за рік;
Живлення годинників здійснюється від однофазної мережі змінного струму 220В 50 Гц;
Споживана годинниками потужність від мережі живлення не більше 30 Вт.
Годинник має два режими відображення:
– відображення, по черзі, заданої інформації (часу, дати, температури повітря);
– відображення тільки часу;
При зміні інформації на табло годинника спочатку плавно гасне поточна інформація, а потім плавно з'являється наступна. Період відображення дати в чотири рази менше періоду відображення часу;
Передбачений ручний вибір режиму роботи годиників за допомогою зовнішніх перемикачів (із-за нестабільності законодавчої бази України):
- автоматичний перехід “літній час/зимовий час";
- GMT + 2 години весь час;
- GMT + 3 години весь час;
Керувння годинниками за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування або кнопками на корпусі годинника. Також можливе керування з комп'ютера по мережі Ethernet.
Є вбудоване джерело резервного живлення (літієва батарея) для збереження установок годинника та збереження ходу годинника при відключеннях основного живлення. Термін роботи резервного джерела живлення щонайменше 10 років;
Можливе постачання годинників обладнаних модулем GPS (приймачем сигналів супутників глобальної системи позиціонування). У такому випадку точність годинника визначається атомним годинником встановленим на супутниках GPS і такий годинник не потребує корекції та керування в процесі експлуатації.
Встановлення модуля GPS можливе лише якщо в місці встановлення годинника є чисте небо або є можливість встановлення антени GPS у такому місці та в безпосередній близькості від годинника (довжина кабелю антени – 5 метрів).
Вартість годинника з керуванням через Ethernet: + $30.
Вартість годинника обладнаного модулем GPS: +$100.
Можливе виготовлення годинника з підключенням додаткових датчиків (наприклад, вологості, швидкості вітру, радіації).
Наше підприємство виготовляє:
- Світлодіодні світильники Led-ART
- Світлодіодні табло стел для АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронні цифрові годинники
- Світлодіодні табло біжучий рядок
- Світлодіодні таблички і покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.26 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Товщина | 50 |
| Характеристики | |
| Висота знака | 280 |
- Ціна: 9 405 ₴





