




Світлодіодне табло для АЗС LED-ART-Stela-320-matr, цінової модуль для АЗС
Виготовлення світлодіодного табло будь-якого кольору, виду і розміру під замовлення
Комплект електронних матричних табло для стели АЗС
1. Обладнання складається з центрального модуля управління, модулів табло в кількості число "поверхів" стели помножене на кількість сторін стели, комплекту кабелів і інфрачервоного пульта дистанційного керування.
Максимальна кількість поверхів стели – 8.
2. Керування табло стели здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування. Для цього на зовнішній поверхні стели встановлюється інфрачервоний приймач сигналів пульта дистанційного керування.
3. Всі табло стели являють собою світлодіодні матриці розміром 960 мм х 320 мм. Розмірність матриці – 32 пікселя по горизонталі і 96 пікселів по вертикалі. Кожен піксель складається з одного білого овального надяскравого світлодіода. Відстань між пікселями (світлодіодами) -10 мм. На модулі табло встановлені роз'єми USB-A і USB-B для організації керуючої мережі RS-422 всередині стели і роз'єм для підключення живлячої мережі змінного струму 220 В.
4. Комплект обладнання для стели АЗС має режим роботи «День»/«Ніч» для автоматичного зменшення яскравості табло вночі для зниження ореолу і сліпучої дії табло. Для цього на зовнішній поверхні стели встановлюється датчик освітленості.
5. У нижній частині стели встановлюється центральний модуль, в якому розташований модуль керування. На центральному модулі розташовані: роз'єм типу USB-B для організації керуючої мережі RS-422 всередині стели і чотирьохконтактний роз'єм для підключення інфрачервоного приймача пульта дистанційного керування і датчика освітленості.
Харчування модуля керування здійснюється через роз'єм USB-B від найближчого модуля табло.
6. Керуюча мережа RS-422 всередині стели здійснюється ланцюговим з'єднанням модуля управління і модулів табло за допомогою стандартних комп'ютерних кабелів USB-A – USB-B.
7. Живлення модулів табло здійснюється подачею на кожне табло напруги однофазної мережі змінного струму 220 В.
8. До центрального модуля керування, за допомогою відповідного чотирьохконтактного роз'єму підключаються інфрачервоний приймач пульта дистанційного керування, фототранзистор датчика зовнішньої засвітки.
9. Споживана потужність одного табло не перевищує 120 Вт. Реальне споживання приблизно в два – три рази менше (всі світлодіоди ніколи не світяться). Для отримання значення споживаної потужності всієї стели необхідно помножити споживання одного табло на кількість встановлених в стелу табло.
10. Для залучення уваги потенційних покупців в стелі передбачено використання різних спецефектів.
Примітка: Для розташування додаткової інформації про вид палива, зліва від цифр ціни, размір табло може бути збільшений до 320 мм х 1600 мм. При цьому максимальна використовуюча потужність одного табло збільшиться до 200 Вт.
Розроблений модуль керування стелою АЗС з керуванням від комп'ютера оператора АЗС по «Еthernet» та підключенням стелы до локальної компьютерної мережі АЗС або безпосередньо до раз'єму «LAN» комп'ютера, а також керування по Wi-fi.
B обладнанні стели використані поттужні миіроконтроллери типу ARM які дозволяют використовувати складні спецеффекти з масштабуванням та обертанням вмісту табло.
Вартість одного табло 320мм х 960 мм з комплектом кабелів – 400$;
Вартість одного табло 320мм х 1600 мм з комплектом кабелів – 600$;
Наше підприємство виготовляє:
- Светодиодные светильники Led-ART
- Светодиодные табло для стел АЗС
- Светодиодные спортивные табло
- Светодиодные кресты
- Электронные цифровые часы
- Светодиодные табло бегущая строка
- Светодиодные таблички и указатели
- Светодиодная подсветка
- Светодиодные специальные табло
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.03 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Виробник | ARM |
| Розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по горизонталі | 96 пікс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 32 пікс. |
| Висота знака | 320 мм |
- Ціна: 26 235 ₴


