




Світлодіодний аптечний хрест односторонній LED-ART-460-1
Чим яскравіше та яскравіше виготовлене зовнішнє оформлення аптеки, тим більша ймовірність, що клієнт воліє саме цю аптеку, оскільки конкуренція на цьому ринку зростає щодня.
Первинну роль у залученні клієнтів відіграють вивіски зі світлодіодними динамічними ефектами.
Наше підприємство виробляє світлодіодні вивіски та хрести для аптек будь-якого кольору та розміру.
На власному виробництві ми виготовляємо та програмуємо контролери для динамічних ефектів, тому виготовлені нами світлодіодні вивіски та хрести відрізняються від іншої подібної продукції різноманітністю ефектів і можливістю індивідуального походу до кожного клієнта. Зовнішнє оформлення Вашої аптеки не буде схоже ні на чиє інше!
На вивісці або аптечному хресті також додатково може бути розміщене таблогодинник, термометр, назва, логотип, будь-які написи або табло-бігаючий рядок.
Цена на світлодіодні вивіски та аптечні хрести залежить від їх розмірів, кількості використовуваних світлодіодів і необхідних функцій.
Ми виробляємо наші вироби із застосуванням супер'яскравих світлодіодів і високоякісних комплектуючих.
Наші аптечні хрести добре видно навіть у сонячний літній день, а термін їхньої експлуатації набагато вищий, ніж в аналогів.
Наше підприємство виробляє:
- Світлодіодні табло для стел АЗС
- Світлодіодні спортивні табло
- Світлодіодні хрести
- Електронний цифровий годинник
- Світлодіодні табло-бігуюча строчка
- Світлодіодні таблички та покажчики
- Світлодіодна підсвітка
- Світлодіодні спеціальні табло
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.03 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Товщина | 90 мм |
- Ціна: 7 875 ₴





